Avon Katalog 11

2011-01-22 12:14:00

2010 yılının ekim ayı kataloğu olan kampanya 11'in tanıtımını yapacağımız sayfamıza hoşgeldiniz. Geçtiğimiz sene bu aydan itibaren yayına başlamıştık aradan geçen koca bir senenin ardından yine bir ekim kataloğuyla karşınızdayız.

Ekim ayı avon kataloğu yine geçtiğimiz aylarda olduğu gibi harika indirimlerle bayanların dikkatini çekeceğe benziyor. Anew reversalist, Color trend rujlar, avon fondotenler, jett home parfümler, windscape parfünler, fullspeed erkek parfümleri hepsi avonun kampanya 11 kataloğunda yani 2010 avon ekim kataloğu sayfasında sizlerle olacak. Kampanya'nın yayınlandığı günde direk olarak sitemizde sayfalara ulaşabileceksiniz.

 

Avonun ekim ayı kataloğu olan kampanya 11


birbirinden güzel indirimlerle dolu demiştik, avonun ekim kataloğunda bulunan bazı ürünleri sizler için yazalım; Solutions serisi ürünler, total rediance, anew reversalist kremi, clearskin cilt temizleyici tonik ve kremler. Avon rujlar, fondotenler, bayan ve erkek parfümleri, fullspeed erkek parfümü, windscape parfümleri ve daha bir çok ürün avon ekim kataloğu 'nda kendine yer buluyor. Bu avon katalog oldukça dolu gözüküyor çok faydalı bilgiler yer alıyor. Makyaj tavsiyelerine de yer verilmiş olan bir katalog. Hanımla bakımlı olmayı istediğinizi biliyoruz, bunun için belki de çok çaba sarf ediyorsunuz. Avon sizleri düşünerek birbirinden güzel ürünlerini indirimli olarak satışa sunuyor.
 

Sadece türkiyenin değil avon dünyanında bir numaralı kozmetik şirketidir, ve saniyede onlarca ürün satmaktadır dünya genelinde.


Türkiye de de bazı ürünleri ortalama her 10 saniyede 1 avon ürünü satılmaktadır. Bu büyük oranlar sonucunda dünyadaki ve türkiyedeki kitlesini az çok tahmin edebilirsiniz. Avon ekim kataloğunda bu tarz bilgilerde oldukça güzel ve ayrıntılı olarak verilmiş.Bu sayfada yayınlayacak olduğumuz katalog  2010 yılı ekim kataloğu 'dur bunu özellikle belirtmemizin sebebi sitemizde geçtiğimiz yılın avon ekim ayı kataloğu da bulunmaktadır, karışmasına engel olmak istememizdendir. Umarız sitemizde sizlere yeterince hizmet verebiliyoruzdur.

3425
0
0
Yorum Yaz